Bitcoin Ethereum Ripple BitcoinCash Litecoin Dash NEM NEO BitConnect Monero IOTA Ethereum Classic Qtum OmiseGO Cardano Lisk Stellar Lumens Zcash Tether Waves Hshare Stratis Bytecoin Ark EOS Golem Kyber Network DigixDAO TRON Dogecoin BitcoinDark Blocknet Regalcoin DigiByte QuazarCoin DigitalNote Dashcoin FantomCoin Enigma MobileGo ZCoin Gulden TokenCard Aeon Pillar Aeon Skycoin XPlay Diamond Mysterium eBTC EOS ZClassic TokenPay Asch Monero Original


Блокчейн, тобто ланцюжок блоків транзакцій (англ. BlockchainBlock chain від block — блок, chain — ланцюг) — розподілена база даних, яка підтримує перелік записів, так званих блоків, що постійно зростає. База захищена від підробки та переробки. Кожен блок містить часову мітку та посилання на попередній блок хеш дерева.
Така розподілена база даних закладена в основу криптовалюти Біткойн (вона була описана 2008 і реалізована 2009 року), де слугує  книгою для всіх операцій. Таку базу називають Блокчейн.

➦  Вихідні та вхідні транзакції.

Що таке транзакція?
Будь-яка операція з криптовалютами на блокчейні, називається транзакцією. Транзакція являє собою запис передачі між різними адресами, а також баланс, який збільшився або зменшився. Блокчейн зберігає дані записи. Запис містить адресу відправника, суму і адресу одержувача.

Виконання транзакцій.
Для початку потрібно використовувати приватний ключ, за допомогою якого відкривається доступ до проведення транзакції, потім ввести адресу одержувача і суму.

Транзакція.
Час виконання транзакції залежить від комісії. Чим вона більше, тим швидше транзакція будеBitcoinCash. Метою створення нової криптовалюта має привести до зменшення комісії і збільшення розміру блоку.
прописана в блок. Однак занадто висока комісія привела до розколу і виникнення

Що потрібно знати про транзакції:
Будь-яка сума біткоіна, яка бере участь в транзакції, буде завжди відправлена ​​на будь-яку адресу.
Будь-яка відправлена ​​сума біткоіни блокується на адресу відправника.
При перекладі біткоіни вилучаються з гаманця відправника.
Адреси потрібні для отримання біткоіни, хоча кріптовалюта відправляется тільки з гаманця.
Кошти в біткоін-гаманці, які не перемішуються, як монети в кишені. Отримані суми вказані окремими сумами.
Наприклад, Ви вирішили створити гаманець і виходить три суми 0.1 BTC0.2 BTC і 3 BTC.Баланс гаманця становить 3.3 BTC. Однак ця сума буде вказана у вигляді трьох окремих: 0.1 BTC0.2 BTC і 3 BTC.
Суми не змішуються, так і залишаються окремими у вигляді зазначених сум, відправлених в гаманець. Такі суми називаються результатами їх вихідних транзакцій.

➦  Що таке децентралізація?

Для Bitcoin, як і будь-яких інших криптовалют характерна повна децентралізація. Це означає, що він не має ніякої державної або інституційної залежності. Контроль над ним знаходиться в руках самих користувачів мережі. Саме децентралізація сприймається багатьма як основна цінність Bitcoin на тлі традиційних «фіатних» валют.
Якщо в традиційних фінансових схемах всі операції проводяться через посередників, дата-центри банків і платіжних систем, які стягують свої комісії і мають можливість вводити обмеження на платежі і перекази, то в мережах криптовалют транзакції проводяться безпосередньо між учасниками, минаючи посередницьку ланку.
Подібна схема не тільки забезпечує більш високу ступінь безпеки проведених операцій, а й дозволяє багаторазово знизити величину витрат на проведення платежів. Якщо до цього додати ще й високий ступінь захисту блокчейна, на базі якого створено Bitcoin, то стає зрозумілою причиною величезної популярності криптовалют в сучасному світі.
➦  Контроль над активами Bitcoin.

Відповідно контроль над Bitcoin, що належать людині, знаходиться тільки у нього, і жоден учасник мережі не має технічних можливостей введення обмежень на використання монет власником. Для порівняння в традиційній фінансовій системі банк має можливість заблокувати рахунок клієнта або відмовити йому в проведенні будь-яких платіжних операцій.
В результаті такої системи створюється ситуація, при якій проведення транзакції ініціюється і схвалюється виключно її учасниками. При цьому сама мережа не має вихідних, постійно підтримуючи єдину потужність та проводячи певну кількість транзакцій в установлений проміжок часу.
Децентралізація розглядається на сучасному етапі багатьма державами в якості основного «зла», так як вони втрачають свої контрольні функції, і більше не мають можливості впливати на проведені транзакції. Саме тому Центробанки негативно ставляться до Bitcoin і іншим криптовалюта, прагнучи обмежити їх регулюванням або забороною.

bitcoin1money1.blogspot.com is community supported: 128wbWU1GRMomPAZndm2y9HPj7HU7Sz3gg

HashFlare

                  bitcoin price chart bitcoin price chart bitcoin price chart                                        

Немає коментарів: