Bitcoin Ethereum Ripple BitcoinCash Litecoin Dash NEM NEO BitConnect Monero IOTA Ethereum Classic Qtum OmiseGO Cardano Lisk Stellar Lumens Zcash Tether Waves Hshare Stratis Bytecoin Ark EOS Golem Kyber Network DigixDAO TRON Dogecoin BitcoinDark Blocknet Regalcoin DigiByte QuazarCoin DigitalNote Dashcoin FantomCoin Enigma MobileGo ZCoin Gulden TokenCard Aeon Pillar Aeon Skycoin XPlay Diamond Mysterium eBTC EOS ZClassic TokenPay Asch Monero Original

                             Особливості криптовалютної торгівлі.



Сьогодні все більша кількість людей цікавиться біржовою торгівлею криптовалютами, що дозволяє отримувати високий рівень прибутковості за рахунок волатильності курсу. При цьому початківців трейдерів на цьому шляху підстерігає велика кількість небезпек, здатних привести до сумних наслідків.
В першу чергу це стосується роботои біржових маніпуляторів, керуючим курсом віртуальних валют з метою отримання прибутку.
В першу чергу необхідно визначитися з основними поняттями, характерними для роботи маніпуляторів:
Памп. Являє собою скупку в великих обсягах криптовалюти з метою штучного підвищення попиту і вартості токенів на ринку.
Дамп. Розпродаж токенів після зростання їх вартості, що дозволяє маніпулятору заробити на курсовій різниці.
Хом'ячки. Таким терміном називають недосвідчених гравців, які не здатні розпізнати причини підвищення вартості монет, і скуповують їх за завищеною вартістю навіть на високих стадіях
пампа.
➦  Організація пампа.

В умовах молодості криптовалютного ринку йому характерна нестабільність, при якій будь-які  новини здатні надати значне коригування на ціну, чим і користуються великі гравці в своїх спекулятивних інтересах. При цьому для управління цінами необхідно мати значний капітал. У більшості випадків навіть найбільші гравці не здатні самотужки провести памп, тому вони об'єднуються з іншими однодумцями з метою координації дій та досягнення загального результату. В окремих випадках брати участь в пампі може до декількох тисяч трейдерів.
При цьому існує залежність пампа від обсягу пропозицій криптовалютної пари на ринку. Чим більше існує пропозиція, тим складніше вплинути на її вартість шляхом скупки. Крім того, в більшості випадків дана стратегія дій застосовується до альткоінів з невисокою вартістю.
Найчастіше памп має кілька хвиль, причому друга з них зазвичай більш амплітудна, так як в процес скупки токенів активно включаються рядові користувачі, охочі заробити на  позитивній динаміці.
➦  Підготовка пампа.

Процес пампа являє собою складну операцію, що вимагає відповідної підготовки. В першу чергу вона полягає в інформуванні трейдерів про майбутнє зростання вартості певної криптовалюти. При цьому одночасно задіюються всі можливі канали комунікацій, включаючи тематичні форуми, профільні групи з соцмережах, новинні ресурси і так далі. Мета, привернути увагу до майбутньої події з боку максимальної кількості потенційних учасників торгових операцій.
У більшості випадків вказується не тільки час початку зростання ціни, а й конкретна біржа, на якій буде відзначатися зростання. Найбільш поширений варіант для розміщення інформації сьогодні Telegram. Пов'язано це з тим, що сервіс відрізняється високим ступенем безпеки повідомлень і дозволяють користувачам залишатися анонімними.
Після просування слід етап безпосередніх торгів. Він пов'язаний не тільки з реальними покупками, а й підтримкою видимої активності торговельних операцій. Наприклад, з використанням ботів виставляється велика кількість ордерів на покупку, які після цього знімаються, а у трейдерів створюється враження їх виконання. У свою чергу після першого зростання цін учасники торгів, які отримали попереднє повідомлення про майбутнє зростанні ціни починають активно скуповувати криптовалюта, що ще більше провокує зростання.
Після того, як досягнутий пік пампа, маніпулятори починають активно позбавлятися від придбаних токенів. Їх завдання продати якомога більше монет за високою ціною, поки на них є попит з боку покупців, які розраховують заробити на зростанні. Ціна стрімко йде вниз.
На цьому закінчується перший етап і починається друга хвиля. Маніпулятори знову
скуповують у великих обсягах токени на хвилі падіння вартості, викликаючи повторний зростання ціни. Трейдери активно підключаються до торгів, намагаючись придбати дорожчають токени. Як результат, повторюються всі ті ж дії, що і по ходу першої хвилі.
Практика показує, що протягом кількох годин памперами вдається заробити на курсовій різниці близько 10-20% величини спочатку використаного капіталу. Після цього залишається готувати нову атаку, вже на іншій біржі.
➦  Як виявити памп?

Існує кілька ознак організації пампа. З високою часткою ймовірності говорити про нього можна у випадках якщо:
Немає ніяких об'єктивних причин для стрімкого зростання ціни і біржової активності;
Вартість криптовалют на інших біржах залишається відносно незмінною;
Активне просування через чат покупки токенов саме зараз.
У разі, якщо покупка вже зроблена, і факт пампа виявлено тільки після цього, необхідно продавати активи при першій нагоді, нехай навіть з деякими втратами. Затримка здатна привести до ще більш сумним фінансовим
результатам.З урахуванням того, що памп має кілька хвиль, доцільно здійснити покупку на мінімумі значень і відіграти втрачені гроші на другому зльоті.
І пам'ятайте, пампи строго заборонені на фінансових біржах, але криптовалюта децентралізовані і не мають суворої законодавчої регламентації, тому біржові маніпулятори практично на 100% виявляться безкарними, відповідно і їх активність може бути досить високою.

HashFlare


                  bitcoin price chart bitcoin price chart bitcoin price chart

Немає коментарів: