Bitcoin Ethereum Ripple BitcoinCash Litecoin Dash NEM NEO BitConnect Monero IOTA Ethereum Classic Qtum OmiseGO Cardano Lisk Stellar Lumens Zcash Tether Waves Hshare Stratis Bytecoin Ark EOS Golem Kyber Network DigixDAO TRON Dogecoin BitcoinDark Blocknet Regalcoin DigiByte QuazarCoin DigitalNote Dashcoin FantomCoin Enigma MobileGo ZCoin Gulden TokenCard Aeon Pillar Aeon Skycoin XPlay Diamond Mysterium eBTC EOS ZClassic TokenPay Asch Monero Original

Майнінг, також видобування (від англ. mining — видобуток корисних копалин) — діяльність з підтримки розподіленої платформи і створення нових блоків з можливістю отримати винагороду в формі емітованої валюти і комісійних зборів у різних криптовалютах, зокрема в Біткойн. Вироблені обчислення потрібні для забезпечення захисту від повторного використання одних і тих же одиниць валюти, а зв'язок майнінгу з емісією стимулює людей витрачати свої обчислювальні потужності і підтримувати роботу мереж.

➦Принцип роботи

Суть майнінгу полягає в підборі такого значення Nonce, яка дозволить отримати хеш, що містить певну кількість нулів на початку цього хешу.
Кількість нулів у хеші вибирається таким чином, щоб кожен блок з'являвся приблизно раз на 6-10 хвилин.
Виглядає це приблизно так:
"Hello, world!0" => 1312af178c253f84028d480a6adc1e25e81caa44c749ec81976192e2ec934c64
"Hello, world!1" => e9afc424b79e4f6ab42d99c81156d3a17228d6e1eef4139be78e948a9332a7d8
"Hello, world!2" => ae37343a357a8297591625e7134cbea22f5928be8ca2a32aa475cf05fd4266b7
...
"Hello, world!4248" => 6e110d98b388e77e9c6f042ac6b497cec46660deef75a55ebc7cfdf65cc0b965
"Hello, world!4249" => c004190b822f1669cac8dc37e761cb73652e7832fb814565702245cf26ebb9e6
"Hello, world!4250" => 0000c3af42fc31103f1fdc0151fa747ff87349a4714df7cc52ea464e12dcd4e9


➦Майнінг біткойнів

Система Біткойн передбачає тільки одну можливість для додаткової емісії — нові біткойни отримує120 підтверджень (тобто, мережа дозволяє витрачати винагороду приблизно через 20 годин).

як винагороду той, хто створив черговий блок. Отриману винагороду за блоки можна використовувати після отримання
Ймовірність отримання нагороди соло-майнером в довільний десятихвилинний період приблизно дорівнює співвідношенню його обчислювальної потужності до обчислювальної потужності всієї мережі. І якщо це співвідношення дуже маленьке, то ймовірність отримання нагороди навіть за тривалий проміжок часу також буде низькою. Бажаючі отримати якомога більшу винагороду прагнули задіяти якомога більші обчислювальні потужності. У перших версіях клієнта була кнопка «згенерувати нові біткойни».
Особливість задачі майнінгу дозволяла застосувати максимальне розпаралелювання обчислень. В силу специфіки будови, для цього добре підійшли графічні процесори (GPU) з невеликою додатковою програмою (в сотні разів продуктивніше CPU) і плати з FPGA(продуктивність порівнянна з відеокартами, але перевершують їх по енергоефективності). Після цього майнінг за допомогою центрального процесора, що використовувався в стандартному клієнті, виявився недоцільним через занадто малу ймовірність отримати винагороду, і кнопку прибрали. Потім почався випуск спеціалізованих процесорів (ASIC), що виконують виключно обчислення хешів для мережі Біткойн, більш продуктивних та енергоефективних, ніж GPU і FPGA, і тим більше CPU. Приблизно з 2012-2013 року майнінг поширених криптовалют на чому-небудь крім спеціалізованих чипів, в тому числі на відеокартах став невигідним — вартість споживаної електроенергії перевищує середній результат. Наприклад, до початку 2015 року складність майнінгу найбільш відомою криптовалюти Bitcoin зросла в 10 тисяч разів.
Десятки стартапів розробляли власні реалізації ASIC-майнерів, при цьому нові, більш продуктивні покоління чипів могли виходити кожні півроку (зазвичай щільність розміщення транзисторів в логічних схемах подвоюється за 2 роки).

Майнінг «Ферма» в Ісландії
З переходом майнінгу на ASIC стали з'являтися компанії, які займаються майнінгом в промислових масштабах, які розміщують великі установки майнінгу в місцях з дешевою електроенергією та, іноді, не надто високою температурою навколишнього повітря, зокрема у Внутрішній Монголії (Китай). Деякі з подібних компаній позиціонують себе «хмарними», продаючи частину своїх ресурсів в оренду, хоча серед подібних пропозицій, за свідченням директора Genesis Mining, високий рівень шахрайства (деякі продавці взагалі не мали майнінгові потужності).
На початок 2015 року загальне споживання електрики світовими майнерами Біткойн оцінювалася як мінімум в 1,46 ТВт·год щорічно (за умови використання всіма найбільш енергоефективних ASIC), що відповідає середній потужності 160 МВт.

➦Пули

Для зменшення впливу фактора успіху і більш рівномірного і передбачуваного отримання біткойнів майнери використовують спеціалізовані веб-служби — пули (від англ. pool — загальний фонд). Користувачі надають пулу свої обчислювальні потужності. Особливість задачі дозволяє застосувати максимальне розпаралелювання обчислень, коли кожен учасник шукає свій варіант розв'язання без ув'язки його результатів з рішеннями інших. Часто виплати майнеру розраховуються виходячи з надісланих їм пулу шар (shares) (блоків з хешем, який підійшов би при складності що дорівнює одиниці). В середньому потрібно 232 операцій хешування для знаходження однієї шари.
У свою чергу, пул, здійснюючи соло-майнінг, розподіляє отримані ним біткойни між користувачами, у відповідності з встановленими власником пулу правилами. Існують 3 основних виду нарахування нагород:
  • Proportional — Після знаходження пулом блоку нагорода ділиться пропорційно внеску кожного учасника.
  • PPS (Pay per share) — Винагороджується кожна надіслана шара. Оцінюється як поточна винагорода за блок, поділені на поточну складність.
  • Score — Оціночна система винагороди шар, алгоритм визначається організатором пулу.
У цих типів нарахування є такі популярні варіанти:
  • SMPPS (Shared Maximum Pay Per Share) — Аналогічно PPS, але пул ніколи не передає користувачам більше, ніж реально отримав сам. Різниця між реальним отриманням нагороди пулом і винагородою шари в PPS, якщо така є, компенсується поступово.
  • ESMPPS (Equalized SMPPS)— Аналогічно SMPPS, але зрівнює пріоритети винагороди постійним та новим учасникам пулу.
  • RSMPPS (Recent Shared Maximum Pay Per Share) — Аналогічно SMPPS, але першими в черзі на винагороду ставляться нові користувачі.
  • PPLNS (Pay per last N shares) — Аналогічно Proportional, але поділ нагороди здійснюється пропорційно вкладу в останню складність надісланих на пул шар, помноженому на N, де N зазвичай дорівнює 2.
Станом на 2016 рік більшість великих пулів майнінгу Bitcoin знаходяться в КНР: за станом на березень 2016 року більше половини потужності мережі розділена між трьома великими китайськими пулами, четверте місце займає пул компанії BitFury — одного з перших виробників майнінгових чипів і заснований вихідцями з пострадянського простору.

➦Емісія

Випуск нових біткойнів децентралізований, не залежить від будь-яких регулюючого органу, обсяг емісії відомий заздалегідь (див. графік кількості біткойнів до 2033 року). Стандартну порцію нових біткойнів як винагороду отримує той, хто додав черговий блок до бази транзакцій. Ймовірність успіху пропорційна частці задіяної обчислювальної потужності у сумарній потужності мережі Біткойн, але результат у конкретний момент носить випадковий характер. Після формування кожних 210 000 блоків (приблизно раз у 4 роки) запрограмовано розмір винагороди зменшувати 21 мільйон. На травень 2014 року в обігу перебувало 12,7 мільйонів біткойнів.
Спочатку розмір емісії при створенні блоку становив 50 біткойнів. 28 листопада 2012 року відбулося перше зменшення емісійної нагороди з 50 до 25 біткойнів. Наступне зменшення в два рази відбулося 9 липня 2016 року. В 2131 році емісія буде припинена (розмір винагороди 502512.5 → … → 0). Формування блоків продовжиться і далі, але за них вже не буде нараховуватися винагорода новими біткойнами. Передбачається, що поступово основним джерелом винагороди за формування нових блоків стануть комісійні збори.
Отриману винагорода за блоки можна використовувати після отримання 120 підтверджень (тобто, система дозволяє витрачати винагороду приблизно через 20 годин).

➦Прихований майнінг

Для генерації криптовалют, зокрема біткойнів (до масової появи майнінгу на ASIC — спеціалізованих процесорах), було можливе приховане використання чужих ресурсів, наприклад запуск майнера працівниками на корпоративних серверах, або впровадження майнера до складу вірусів і троянів для отримання прибутку від зараження комп'ютерів.
У червні 2011 року Symantec заявила, що майнінг може бути запущений на ботнетах. У звіті за другий квартал 2011 року Лабораторія Касперського повідомила про троянський модуль, який займався прихованим майнінгом.
У квітні 2013 була зафіксована велика епідемія вірусного розповсюдження через текстові повідомлення на Skype троянських програм, мета яких-пошук і крадіжка файлів wallet.dat і прихований майнінг на CPU.
При установці торент-клієнта μTorrent (версія 3.4.2 build 28913 і пізніше) пропонується встановити додаткову програму EpicScale, яка дозволяє використовувати ресурси комп'ютера під час простою для розподілених обчислень. Представники μTorrent запевняють, що в даний час мережа EpicScale використовується для майнінгу криптовалюти (без уточнення назви), частина отриманих коштів йдуть на фінансування компанії, частина — на благодійність. Згідно з деякими публікаціями,  
EpicScale майнить біткойни. В інших публікаціях повідомляється про майнінг Litecoin.

➦Нерівність між ранніми і пізніми майнерами

Правила емісії біткойнів дали більше переваг тим, хто зайнявся майнингом при невеликій сукупної потужності мережі. Так, кількість праці, необхідна для генерації блоку, вже на 2013 рік становила понад півмільйона разів більше, ніж при запуску мережі. При збільшенні сумарної обчислювальної потужності майнер генерація стає більш енерго- і аппаратнозатратною. Це супроводжується запланованим зменшенням розміру нагороди за майнінг.

                                             Хостинг CloudHash


Якщо ви є високорентабельним інвестором, ми рекомендуєм:
1. Виберіть тип та розмір хмарного хостингу;
2. OXBTC стягує дуже низькі витрати на електроенергію та плату за обслуговування;
3. Перевірте щоденний дохід БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС через інформацію про відкритий гірський пул
                        4. ТРЕЙДИНГ з розміщених хатратів доступні, коли контракт на 100% заявлений.


         Приєднуйтесь до більш ніж 1.000.000 людей,
вибравших  провідного
світового постачальника потужностей майнінг        
Genesis Mining  
ПОЧНІТЬ БІТКОЙН-МАЙНІНГ СЬОГОДНІ!
Все дуже просто - ваші майнінг-риги вже налаштовані і працюють.
Як тільки ви налаштуєте свій акаунт, ви зможете заробити свої перші койни за допомогою нашого служби клауд-майнінга биткойнів!
ПОЧНІТЬ МАЙНІНГ ! ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ !


                                                  CRYPTO MONITOR                                  
 1. Система REFBACK                
               2. Світові проекти про Cryptocurrency
                               3. Моніторинг проектів Cloud Mine                     
 4. Моніторинг проектів HYIP 
                          5. Безкоштовні доходи від крипто- валюти 
                  6. Змішувачі BTC LTC DOGE FAUCET     
7. Обмін криптовалютою    
8. Прибуток та просування  
9. Онлайн чат 24/7              

HashFlare


Хмарний Майнінг (Cloud mining) - це нова концепція, при якій ви отримуєте дохід без великих ризиків при інвестуванні, а саме добуваєте криптовалюта на обладнанні, встановленому віддалено. Як і у випадку зі звичайним Майнінг, в хмарному формуються Майнінг пули з метою отримання більшого доходу за рахунок спільних зусиль, на відміну від т.зв. соло-Майнінг.
1. МОМЕНТАЛЬНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ     
2. МОМЕНТАЛЬНИЙ ВИВІД                 
3. ДЕТАЛЬНА СТАТИСТИКА               
4. РОЗПОДІЛ ПОТУЖНОСТІ                
5. ФІКСОВАНА КОМІСІЯ                      


MinerGate надає можливість придбати контракти на хмарну торгівлю для біткойн. Просто введіть потрібну кількість потужності хешування або оберіть суму, яку ви хочете витратити, і ви почнете видобуток біткойнів на наступний день.
Перейдіть до вкладки Хешування на панелі інструментів:
Натисніть кнопку "Cloud mining". Налаштуйте свій план, обравши кількість енергії або бажану ціну контракту. Натисніть кнопку "Купити"-"Buy". Ви будете переведені на сторінку з деталями платежу. Ми будемо генерувати адресу Bitcoin, на яку слід надсилати гроші, щоб оплатити контракт. Будь ласка, надішліть всю суму в якості однієї транзакції та зверніть увагу на вартість мережі, щоб сума була правильною. Якщо ви надсилаєте більше або менше, буде створено контракт на фактичну суму, яку ми отримуємо. Ви можете придбати мінімум 20 Гг / с. Якщо ви надішлете менше цього, видобуток не розпочнеться, доки не буде отримано мінімальну суму. Зверніть увагу, що витрати на технічне обслуговування не включаються до початкової ціни контракту. Вони стягуються в BTC та обчислюються відповідно до обмінного курсу USD / BTC за певний день. Якщо протягом 3 днів гроші на обслуговування не вистачають, контракт буде скасовано. Коли ви платите за контракт, він стане активним з 00:00 UTC. Ви отримаєте свою першу нагороду на наступний день після початку видобутку. Зверніть увагу: якщо ви здійснюєте платіж після 23:00 UTC, існує невелика ймовірність того, що ваш договір буде активовано лише через 1 день, оскільки для обробки замовлення потрібно деякий час. Коли ваш договір буде активовано і перший день проходження майнингів, ви почнете отримувати щоденний прибуток від нього. Ви завжди можете перевірити ваш загальний баланс біткойн і зняти його на інформаційній панелі. Щоб отримати докладні відомості про контракт, натисніть його номер на вкладці «Потужність хешування».

NiceHash - ринок криптомайнінга
Продавайте або купуйте обчислювальну потужність на вимогу.

➦Продавайте
обчислювальну потужність вашого ПК, сервера, робочої станції, ASIC або ферми
Отримуйте оплату в біткоінах
  • Виплати від 0.001 біткоіни
  • Виплати від одного разу на день
  • Реєстрація не потрібна
  • Безкоштовне програмне забезпечення і зручні керівництва
➦Купуйте
масивну потужність для Майнінг Bitcoin, Zcash, Ethereum і інших монет
  • Мінімальна ціна ордера 0.005 Bitcoin
  • Скасування в будь-який час без комісії скасування
  • Платіть тільки за валідні кули
  • Майнінг на будь-якому обраному пулі
  • Статистика в режимі реального часу і кабінет
Дізнатися більше

Шкідливі стратегії майнерів: як обдурити мережу і піти непоміченим

Сатоши Накамото бачив біткойн як повністю децентралізовану мережу, де кожен користувач підтримує повний вузол і займається Майнінгом, отримуючи винагороду пропорційно внеску в загальну потужність. Але c 2011 року ця стратегія не виконується: Майнер використовують спеціалізовані пристрої (FPGA, потім ASIC) і об'єднуються в пули для отримання рівномірного доходу.
  • ➯Шкідливі стратегії Майнер: як обдурити мережу і піти непоміченим


Популярне побоювання, пов'язане з пулами, - атака 51%, при якій зловмисний пул витрачає біткойни двічі і цензурує транзакції. Але Майнер можуть і іншими способами «обманювати» мережу, підвищуючи прибуток без користі для мережі. Дослідники Ніколя Куртуа (Nicolas Courtois) з Університетського коледжу Лондона (University College London) і Леар Бахак (Lear Bahack) з Відкритого університету Ізраїлю (Open University of Israel) досліджували шкідливі стратегії нечесних Майнер і показали, що вони в принципі непомітні для чесних учасників.
  • ➯Структура заголовка біткойн-блоку

Біткойн часто позиціонується як система, що не вимагає довіри між учасниками, свого роду криптографічний утопія. На жаль, реальність поки що не відповідає ідеалу. Біткойн вразливий. Єдина канонічна реалізація повного вузла (Bitcoin Core) - очевидна критична точка. Крім того, учасники мережі нерівні. Лише деякі вузли мережі - Майнер - виконують дві критичні функції. По-перше, вони перевіряють коректність транзакцій. Звичайний користувач не робить цього, крім, можливо, невеликої кількості транзакцій, які зачіпають його особисто. Майнер ж перевіряють коректність всіх транзакцій і формують консенсусну версію історії транзакцій - головну ланцюжок блоків. По-друге, Майнер відповідають за емісію валюти: витративши ресурси на виконання proof-of-work, вони отримують в нагороду нові біткойни і комісію за що увійшли в знайдений ними блок транзакції. Ці дві функції Майнер тісно пов'язані. Передбачається, що Майнер діють чесно: архітектура мережі постулює, що чим вище відносна потужність учасника мережі, тим вище очікуваний прибуток. Це мотивує Майнер підтримувати мережу. Однак якщо майнер відхилиться від чесної поведінки, він не понесе за це ніякого покарання і залишиться непоміченим.
  • ➯Прості атаки

HashFlareНайпростіша атака «pool hopping» була описана ще в 2011 році Мени Розенфельдом (Meni Rosenfeld). Він показав, що якщо пул розподіляє виплати за пропорційною системою, Майн на початку раунду вигідніше, ніж в кінці. Інші методи виплати ускладнюють проведення атаки, але не усувають таку небезпеку. Зловмисні пули можуть утворити картель з часткою потужності більше 50% і відхиляти блоки, здобуті іншими учасниками. Це не обов'язково тягне подвійну витрату ( «атака 51%»): вступили в змову Майнер можуть коректно підтверджувати всі валіді транзакції, але в разі ФОРКОМ їх ланцюжок буде визнаватися головною, отже, збитки через Майнінг Орфа блоків ляжуть на плечі чесного з меншості. Майнер також можуть застосовувати секретні криптографічні оптимізації. Так, в роботі 2013 року була показано, що завдання перевірки, чи відповідає подвійний SHA256-хеш заголовка блоку параметру складності, досить в середньому 1,86 раундів відповідної функції стиснення (SHA256 compression function), тоді як для повного обчислення хешу заголовка блоку потрібно 3 раунду. Така істотна оптимізація (38%!) Пояснюється двома факторами. По-перше, заголовок блоку - невипадкові дані: багато поля з яких не змінюються, або змінюються повільно і передбачувано. По-друге, Майнер і не потрібно обчислювати повне значення SHA256: можна зупинитися на першому ненульовому символі. Пул може розробити ще більш тонку криптографічний оптимізацію і тримати її в таємниці, отримуючи прибуток вище своєї частки в мережі. Втім, досягнуте значення 1,86 раундів, на думку авторів дослідження, близько до теоретичного мінімуму; поліпшити його можна хіба що на 1-2%.
  • ➯Егоїстичний майнінг

Стратегія «егоїстичного Майнінг» на перший погляд контрінтуітіве. Здавалося б, в інтересах Майнера поширити знайдений блок по мережі якомога швидше, щоб інші учасники визнали його частиною головної ланцюжка: тільки так майнер отримає нагороду. Тим не менш, є стратегія, що дозволяє нечесного Майнер М отримувати більше, на певний час «приховуючи» свій блок. Розглянемо її детальніше. Велику частину часу М діє чесно. Якщо М знайшов блок першим, він поширює його всередині власного пулу. «Егоїстичний» пул далі Майні поверх секретного блоку Б11. Тепер М випереджає мережу на 1 крок. Припустимо, що в будь-який момент часу є не більше двох конкуруючих гілок блокчейна: публічна і секретна. В деякий момент в мережі з'являється блок-конкурент Б21. У цей момент М оприлюднить Б11 і продовжує Майні поверх нього, тоді як мережу Майні частково поверх Б11, частково поверх Б21, в залежності від швидкості поширення блоків. У М тепер немає переваги по довжині ланцюжка, але оскільки він Майні поверх
  • ➯Відкидання і приховування блоку

Стратегія «відкидання блоку» (block discarding) була розглянута ще в 2011 році. Це проста і виключно деструктивна стратегія, яка зменшує прибуток пулу-жертви. Зловмисний майнер посилає пулу тільки часткові рішення (shares), відкидаючи повні. «Приховування блоку» (block withholding) заснована на схожою ідеєю, але, на відміну від block discarding, прибуткова для нечесного Майнера. Розглянемо її детальніше. Виходимо з наступних припущень. Все Майнер складаються в пулах. Комісії за транзакції нехтує малі. Майнер не змінюють пули дуже часто (т. Е. Без pool hopping). Схеми виплати нагороди в пулах розрізняються несуттєво і в межі винагороджують Майнер в точності пропорційно їх частці в потужності мережі. Нехай нечесні Майнер контролюють 20% потужності мережі. Половина з них приєднується до випадково обраним чесним пулів, половина утворює власний пул. Якщо «впроваджений» в чесний пул шкідливий майнер знаходить повне рішення, він не посилає його пулу. В результаті дохід чесних пулів падає, але впроваджені Майнер отримують той же винагороду. Оператор пулу може помітити, що пул отримує менше прибутку, ніж очікувалося, але не може дізнатися, хто з учасників приховує блоки: більшість чесних учасників знаходять блоки зникаюче рідко. В результаті чесні пули отримують приблизно 88% від очікуваного прибутку.
Інша половина нечесних Майнер, об'єднані в закритий пул, отримують прибуток приблизно на 13% вище чесних пулів. Розрахунки показують, що при такій схемі нечесні Майнер отримають приблизно на 6% більше прибутку, ніж при чесному Майнінг. При будь-якої потужності нечесних Майнер оптимальним поділом потужності між впровадженням в чесні пули і Майнінг в своєму пулі буде 50/50. Таку атаку вкрай складно виявити: автори дослідження довели, що через статистичних особливостей Майнінг ефект, вироблений нечесними Майнер, укладається в стандартну статистичну гіпотезу. Це стимулює централізацію Майнінг: тільки дуже великий пул накопичує достатньо даних, щоб статистично виявити описану атаку. Для невеликих пулів знаходження блоку - занадто рідкісна подія.
Оскільки для пулу вкрай складно виявити описані атаки, найдієвіший спосіб для власників пулу їх уникнути - закрити пул, допускати туди тільки що заслуговують на довіру Майнер і припиняти роботу пулу при довгостроковому зниження прибутку.

bitcoin1money1.blogspot.com is community supported: 128wbWU1GRMomPAZndm2y9HPj7HU7Sz3gg

                  bitcoin price chart bitcoin price chart bitcoin price chart                  bitcoin price chart bitcoin price chart bitcoin price chart

1 коментар:

Анонім сказав...

позикова компанія, яка надає мені позику в розмірі 5 000 000,00 доларів США. Коли інші позичкові інвестори нехтують моєю пропозицією, але пан Бенджамін Лі надав мені позику на успіх. вони надають рішення щодо фінансування компаніям та приватним особам, які шукають доступу до фондів ринків капіталу, вони можуть допомогти вам фінансувати ваш проект або розширити свій бізнес .. Надіслати електронною поштою Контакт :::: Також 247officedept@gmail.com або Напишіть на WhatsApp Номер на + 1- ( 989-394-3740)